21-08-2018

Nocna jazda z OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I Piotrkowski Nocny Rajd Rowerowy. Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę (25.08).
W najbliższy weekend (25 – 26.08) po raz 27. odbędzie się w naszym mieście wystawa rolnicza ROL - SZANSA. W programie, m.in. kiermasz roślin, wystawy maszyn, konkursy, doradztwo rolnicze oraz występy artystyczne.
W środę (22.08) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie wraz filiami nie będzie możliwe wypożyczanie książek, ani korzystanie z katalogu on- line. Ograniczenie może potrwać do 23 sierpnia.
Już wkrótce ruszy przebudowa skrzyżowania ulic Dmowskiego, Żelaznej, Górnej i Al. Armii Krajowej. Ogłoszono przetarg na budowę ronda.
Wygraną Startu Elbląg zakończył się IV Memoriał im. Krzysztofa Kazimierskiego. Turniej odbył się w miniony weekend (17-18.08) w hali „Relax”.
Od dziś (20.08) ulica Działkowa będzie nieprzejezdna. Zamknięcie spowodowane jest rozpoczynającą się modernizacją drogi.
W niedzielne (19.08) południe kolorowe bańki wypełniły Rynek Trybunalski. Wszystko za sprawą Bubble Day, czyli Dnia Baniek Mydlanych.
Trwa budowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Piotrkowie. W ramach inwestycji powstanie boisko, bieżnia, skocznia do skoku w dal oraz miasteczko ruchu drogowego.
Drużyny GTPR Gdynia, Start Elbląg, Ruch Chorzów oraz oczywiście gospodynie, czyli MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wystąpią w IV Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego. Dwudniowy turniej startuje w piątek, 17 sierpnia.
Już w najbliższą niedzielę (19.08) Rynek Trybunalski zamieni się w świat zabawy i fantazji – wszystko za sprawą Bubble Day, czyli Dnia Baniek Mydlanych.